Üniversite Öğretim Üyesi , Öğretim Görevlisi
1 Prof.Dr.Vekalet Tek Florida International Univers Biyokimya
2 Yrd.Doç.Dr.Okan Orhan Erciyes Ünv.Radyasyon Onk.Öğrt üyesi
3 Yrd .Doç. Dr. Zekeriyya
Yıldırım
Anadolu Ünv. iktisat Fak. Öğrt. Üyesi
4 Dr.Eren Akgündüz Çuk. Ünv. Tıp Fakültesi  Arş. Görv.
5 Arş.Gör.Yusuf Daşan Çuk. Ünv.Mim.Müh..Fak. Tekstil Müh.
6 Tuğba Altuntaş Ankara Ünv. Sağlık Bilimleri Fak. Öğr.Gör
  Öğretmenler
  Öğretmenler  
1 Osman Dalkılıç Köyümüzün İlk Öğretmeni (Eğitmen)
2 Adem Yiğit Emekli Öğretmen
3 Şevket Sungur Emekli Öğretmen-İmam-Hatip
4 Mustafa Aktunç Emekli Öğretmen
5 Vural Çetin Sınıf Öğretmeni 
6 Talip Orhan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
7 İbrahim Orhan Kayseri Tekden koleji Genel Müdürü
8 Göksel Orhan Kayseri Tekden koleji Okul Müdürü
9 Ünsal Top Sınıf Öğretmeni
10 Gülnaz Top Anaokulu Öğretmeni (Almanya)
11 Azmi Aktunç Sınıf Öğretmeni
12 Dursun Aktunç Coğrafya Öğretmeni
13 Cenan Erkek Sınıf Öğretmeni
14 Faruk Erarslan Edebiyat Öğretmeni
15 Ramazan akgündüz Tarih Öğretmeni
16 Ahmet taşan Matematik Öğretmeni
17 Alim Canpolat Öğretmen
18 İlknur Akmeşe Sınıf Öğretmeni
19 İsmail Karaoğlan Matematik Öğretmeni
20 Kemal Dalkıran Merkez EML Makina öğretmeni
21 Hayrullah Aldemir Matematik Öğretmeni
22 Osman Sungur Fen Bilgisi  Öğretmeni
23 Esra Sungur D. Sınıf Öğretmeni 
24 A. Feyza Sungur Göz Tarih Öğretmeni 
25 Sevcan Sungur Beden Eğitimi Öğretmeni
26 İdris Çetin Tarih Öğretmeni
27 Hacı Ömer Erarslan Sınıf Öğretmeni
28 Tülay Erarslan İngilizceÖğretmeni
29 Ayla Altuntaş Okul Öncesi Öğretmeni
30 Tayyib Orhan İlköğretim Matematik Öğretmeni
31 Menderes Erarslan İngilizce Öğretmeni
32 Talip Şahin Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
33 Yasemin Erarslan Okul Öncesi Öğretmeni
Polis ve Asker
1 Oktay Karataş Emekli Astsubay Başçavuş
2 Sadık Sungur Aydın'da Özel tim görevlisi
3 Cengiz Sıcakyüz Şehit Astsubay
4 Ufuk Sancak Jandarma Teğmen
5 Hasret Akmeşe Polis Memuru
6 Mutlu Yiğit Polis Memuru
7 Samet Turp Polis Memuru
8 Ahmet Ergün Polis Memuru 
9 Ersin Sungur J.Astsby.Bçvş.(Ankara)
10 Levent Öztürk Uzm.J.Iv.Kad.Çvş.
11 Hasan Aktaş j.uzm II kd çvş
12 Fatih Sezer Astsubay (Eskişehir)
13 Hüseyin Erarslan Astsby Kd.Çvş. 
14 Bayram Turap Jandarma Uzm Çvş 
15 Onur Erarslan Polis Memuru
16 Tutku Aybak Hv.Uçk.Bkm.Kd.Çvş 
17 Özhan Kadem Astsubay Çavuş
18 Banu Altuntaş Jandarma Astsubay Çavuş
19 Celal Altuntaş Polis Memuru
Sağlık
1 Elif Çetin Hemşire (Özel Avrupa Hastanesi)
2 Aydan Altuntaş Fizyoterapist
3 Tuğba Altuntaş Hemşire
4 Gülten Sungur Ebe Hemşire
5 Gül Daşan Hemşire
6 Hülya Altuntaş Can Ebe Hemşire
  Devlet Memuru  
1 Sümbüle Ercan Emekli Devlet memuru
2 Mehmet Sancak Emekli Devlet memuru
3 Yusuf Aybak Devlet memuru
4 Sare Akgündüz Emekli Devlet memuru
  Diyanet  
1 Dr.Arslan Karaoğlan Mersin Gülnar İlçesi Vaizi
2 Kerim Sungur İldemde İmam -Hatip
3    
 
 
Mimar-Mühendis
1 Yılmaz Efendioğlu Mimar
2 Mustafa Bolat Mimar
3 Turgut Aybak Y. İnş.Müh.Mersin Su ve Kan.İd.Gen. Md.
4 Hilal Aybak Harita ve Jeodezi Müh.(Kayseri Büyük Ş.B.)
5 Aynur Aybak Mimar
6 Adil Karataş Mimar
7 Hafize karataş Mimar
8 Adnan Yıldız Yüksek Mimar
9 Murat Taşan Mimar
10 Halil Altuntaş İnşaat Mühendisi
11 Nazif Sıcakyüz İnşaat Mühendisi (Ankara Karayolları)
12 Bülent Güçlü Maden Mühendisi (Güçlü Grup Yöneticisi,)
13 Gencer Yıldırım Maden Mühendisi
14 Erol Canpolat Makina Mühendisi
15 Kuddusi Akmeşe İnşaat Mühendisi
16 Fatih Akmeşe Mimar
17 Seda Öztürk Ziraat Mühendisi
18 Yusuf Benzil Makina Mühendisi
19 Turan Aktaş Mimar (Emekli)
20 Ahmet Sungur İnşaat Mühendisi,
21 Çağrı Daşan Mimar
22 Esra Daşan Tekstil Mühendisi
23 Zafer Güçlü İnşaat Mühendisi
24 Emre Altuntaş İnşaat Mühendisi
25 İlker Turp Makine Mühendisi
Hukuk ve Siyasal Bilgiler Fakültesi
1 Cansu Güçlü Hukuk Fakültesi (Avukat)
2 Ulvi Sancak Siyasal Bilgiler Fak. Kamu Yönetimi
Çeşitli
1 Adnan Sungur Melikgazi belediyesi fen işleri (operatör)
2 Ali Orhan Radyo Televizyon Bölümü Mezunu
3 Afra Esma Orhan Psikolog
4 Ahmet Bolat T.Standartları Donanım ve Destek Müdürü
5 Ahmet Orhan Kaski
6 Alkan Aktaş istatistikçi (DİE )
7 Ayşegül Yıldırım Maliye
8 Binnaz Top İktisat(Almanya)
9 Burcu Yıldırım İktisat Fakültesi
10 Dilek Yıldırım İşletme Fakültesi
11 Dursun Sungur Büyükşehir bel. fen işler d. bşk. asfalt şant.
12 Emrah Beyazıt Şekerbank Halkla İlişkiler
13 Eftal Orhan NLP Trainer,Tusdata Danışmanı(Ankara)
14 Gülden Yıldırım Fen Edebiyat. Fak. Edebiyat Bölümü
15 Hicran Yıldırım Maliye
16 Hicret Tokat Bursa Yıldırım Bel. Satın alma Müdürü
17 Kazım Tokat Eker Süt Ürünleri (Bursa)
18 Kıymet Yıldırım İnsan Kaynakları Yönetimi
19 Latif Çetin Hakan Laminat Parke
20 Levent Çetin Yataş a.ş. Güvenlik şefi
21 Levent Güçlü İşletme Fakültesi (Güçlü Grup Yöneticisi, )
22 Mehmet Akmeşe Biyolog
23 Mehmet Çetin Mnr grup temizlik inş pey-ileri güvenlik şirkt.
24 Mustafa Orhan İstikbal Mağazası Satış İşleri
25 Mehmet Yıldırım Maliye-Emlak Yönetimi
26 Oğuz Yılmaz İthalat Danışmanı (ogzm06@gmail.com)
27 Oğuzhan Çetin Güvenlik görevlisi (Çetin Gürkan Mobilyaları)
28 Ömer Aldemir Savunma Sanayi (Aselsan A.Ş.) Ankara
29 Safa Tokat Özel Güvenlik Şirket Şefi (Bursa)
30 Seda Yıldırım İnsan Kaynakları Yönetimi
31 Selçuk Orhan Ararlar gıda Muhasebe Müdürü
32 Selma Orhan …… Türk Telekom Kayseri Özel Hizmetler
33 Songül akmeşe Muhasebe
34 Ünal Canpolat Fizik Bölümü
35 Yunus Akmeşe T.C. Ziraat bank. Karaman şb. Müdür Yard.
36 Yüksel Sungur İşletme Fakültesi
37 Ünal Canpolat Fizik Bölümü
38 Yunus Akmeşe T.C. Ziraat bank. Karaman şb. Müdür Yard.
39 Yüksel Sungur İşletme Fakültesi
  TEKNİKER  
1 Mustafa yıldız Tekniker
2 Menderes Altındış Tekniker
3 Şevket Erol İnşaat teknikeri (Hacettepe ünv. mezunu)
4 Ahmet Aktaş Elektrik teknisyeni
5 Hakan Tokat Hastanede Teknisyen (Bursa)
6 Alperen Daşan İnşaat Teknikeri